Otázky a odpovědi

Je lepší výklad přes internet nebo osobně?

Mnoholetá praxe mě přesvědčila, že výklad přes internet je rozhodně velice zajímavou variantou stále oblíbenější mezi klienty. Je to z mnoha důvodů. Výklad je dostupný všem, ať už pocházíte odkudkoliv. Výklad zpracovávám obvykle jako mluvené slovo formou nahrávky mp3, kterou přehrajete v počítači, mobilním telefonu a spoustě dalších zařízení. K výkladu se můžete kdykoliv vracet a klienti tak běžně činí - dostávám reakce na takový výklad i po několika měsících či letech. 

Při výkladu přes internet je taktéž důležité, že veškeré informace pochází ryze z horoskopu či dalších esoterických metod. Nejsem ovlivněn subjektivním hodnocením klienta, informační proud je naprosto čistý a taktéž klient ví, že informace nezískávám tzv. chladným čtením, které využívají pochybní věštci. Chladné čtení je souhrn technik, jejichž příkladem jsou vhodně pokládané otázky, analýza mluveného projevu, čtení řeči těla či posuzování vzhledu klienta, které mají vzbudit u klienta dojem, že o něm věštec ví více, než je ve skutečnosti pravda.

Proto mohu výklad přes internet doporučit jako nejefektivnější cestu k výkladu, pokud to daná situace a technika umožňují.

Jak probíhá výklad přes internet?

Velké množství mých klientů nepochází z Prahy, ale z různých vzdálených koutů naší země či kdekoliv jinde po světě. Dnešní doba umožňuje práci s klientem, ať už je odkudkoliv a to především díky vymoženostem internetu. Proto moje výklady putují i ve všelijakých exotických koutech světa.

Pokud si přejete výklad na dálku, zašlete mi objednávku emailem. Dle vybrané služby Vám pošlu pokyny k úhradě. Na dobírku nezasílám. Výklad namluvený jako nahrávku mp3 se snažím zpracovat a zaslat emailem (příp. poštou) do 14ti pracovních dnů od přijetí platby. Někdy se může v závislosti na množství objednávek dodání mírně protáhnout - nebudete však nikdy čekat déle než 3 týdny. Pokud na výklad spěcháte, je možné domluvit expresní zpracování za příplatek 30 %. Poté výklad dostanete během 1-3 dní od přijetí platby (upřesníme si během objednávání).

K Vašemu výkladu se samozřejmě můžete ptát na doplňující otázky.

Horoskop můžete darovat i jako dárek! Věnovat můžete nahrávku na CD, ale i voucher na osobní konzultaci.

Pro podrobnější informace ohledně průběhu výkladu si můžete prostudovat Všeobecné podmínky.

Proč nabízíte výklad horoskopu formou nahrávky mp3 a ne písemně?

Ve svých astrologických počátcích jsem nabízel i psané horoskopy. Postupně jsem je nahradil ryze namluveným výkladem. Těch důvodů, které mě k tomu vedlo, je vícero.

Zásadní roli hraje fakt, že velké množství psaných výkladů, které u různých astrologů seženete, jsou automatizované výklady vytvořené počítačem. Takové výklady jsou neprofesionální a chtěl jsem se od této formy výrazně odlišit. Můj výklad je vždy přímo na míru daného člověka a nejedná se o sjetinu z počítače. Forma mluveného výkladu mi umožňuje přirozenější a osobnější práci s klientem. Mluvené slovo má širší potenciál a umožňuje lepší podání informací, než psaný text. Navíc namluvená nahrávka usnadňuje i vstřebání informací ze strany klienta.

Astrologie vždy byla o komunikaci s klientem a mluvené slovo má na člověka úplně jiný vliv než napsaný text. I z  hlediska seriózní práce astrologa umožňuje mluvené slovo širší záběr témat, přeci jenom papír je trochu omezující.

Nahrávka, kterou klient ode mě dostane, je sestříhaná a obsahuje čisté mluvení. Dozvíte se veškeré informace, které se daného týmatu týkají. Takovou nahrávku si můžete pustit kdykoliv znovu.

Jak probíhá osobní konzultace?

Osobní konzultace provádím v Praze. Na základě nejlépe emailové objednávky se domluvíme na termínu a sejdeme se. Objednávací lhůty jsou obvykle minimálně cca 1 měsíc, nicméně někdy se mohou díky aktivitám mimo město prodloužit. Při výkladu přes internet je možné zpracování rychlejší. 

Konkrétní průběh konzultace se odvíjí od toho, co Vás zajímá a co si přejete řešit. Základem konzultace je obvykle výklad osobního horoskopu. Aniž bych Vás jakkoliv předem zpovídal, řekneme si o nejdůležitějších tématech Vašeho horoskopu. Poté je dostatek prostoru na témata, která Vás nejvíce zajímají. Témata setkání určujete vy, stejně tak jako celkovou délku konzultace. Běžná délka setkání je 1,5 - 2 hodiny, záleží na množství Vašich otázek. Minimální délka konzultace je 1 hodina, během které lze stihnout kromě osobního horoskopu rozebrat základní prognózu a další otázky.

Ráda bych si nechala vyložit od Vás svůj horoskop... ale neznám čas narození. Co s tím?

Nejste zdaleka sama, kdo se na mě obrací bez času narození, je to běžná situace. Bez času narození ovšem není možné výklad horoskopu provést. Pokud Vám někdo bude tvrdit opak, nevěřte mu. Neznáte-li ani přibližně svůj čas narození, není možné vyčíst z horoskopu nezbytně přesné informace. Proto doporučuji ověřti si čas narození nejlépe od matky. Není-li tato možnost, obraťte se na Vaši porodnici či matriku. Čas narození Vám za drobný poplatek vyhledají v archivu a poté se můžeme směle vrhnout do výkladu.

Rád bych se dozvěděl více o sobě, ale nechci vědět, kdy se rozvedu či umřu.

Takovéto obavy jsou zcela zbytečné. Protože ve hvězdách nestojí, zda-li se rozvedete či umřete. Horoskopy ukazují mošnosti a hrozby, nicméně jedná se o kvalitu času, není nic pevně daného. Jsem přesvědčený, že budoucnost není fixně daná, a že máme svůj osud do značné míry ve svých vlastních rukách. Vidím období, kdy se Vám v něčem může dařit více a naopak v něčem jiném méně. Jak se tyto konstelace ovšem projeví, záleží na Vás samotných. Znalost těchto vlivů Vás nijak vystrašit nemůže - naopak, budete mít v ruce mapu Vašeho života, díky čemuž budete moci žít úspěšněji.