Astrologie pro samouky

 
  
 
Revoluční kniha o astrologii přináší nový přístup k výuce výkladu horoskopu. Systematicky, srozumitelně a přehledně vede k pochopení nezbytných astrologických principů. Zdánlivě nepřehledné prvky horoskopu tak může každý snadno pochopit a využít tak astrologii pro svůj život. 13 lekcí vás postupně provede od úplných základů až ke kompletnímu výkladu osobního horoskopu. O astrologii není třeba nic vědět, všechny nutné informace se dozvíte v této knize. Každá lekce obsahuje teoretický úvod, praktickou práci s horoskopy známých osobností, časté dotazy studentů a test k ověření vašich získaných znalostí. 
 
Reakce prvních čtenářů si můžete přečíst zde.
 
OBJEDNÁNÍ
 
Emailem na astrologickyinstitut@gmail.com (Prodejce a dodavatel Astrologický institut s.r.o., IČ 27656357) nebo u všech dobrých knihkupců.
 
Do objednávky prosím uveďte: Jméno, příjmení, celou poštovní adresu, počet objednaných kusů, telefonní kontakt (slouží k identifikaci platby).
Současně rovnou s objednávkou zašlete platbu na naše číslo účtu vedené u FIO banky: 2600052516/2010, číslo našeho účtu ve formátu IBAN:SK8083300000002600052516, SWIFT FIOZSKBAXXX, variabilní symbol číslo vašeho telefonu (příklad tel.777777000 = variabilní symbol 777777000), konstantní symbol 0008. Po přijetí platby na náš účet bude kniha zaslána doporučenou poštou na Vaši adresu nejdéle do 2 týdnů.
 
V případě osobního převzetí je možné platit v hotovosti přímo na místě při převzetí (připravte si prosím přesnou částku).
 
Cena:    - poštou 380,-Kč: převod na náš bankovní účet, neplatíte balné ani poštovné (které jsou již v ceně zahrnuty v hodnotě 55 Kč), jedná se o běžnou prodejní cenu.
 
             - osobně 320,-Kč: možno vyzvednout po předchozí dohodě na adrese Morseova 84, Praha 10 (zvýhodněná cena).
 
Pozor - do zahraničí bohužel nezasíláme. Zájemci ze Slovenska se můžou obrátit například na internetová knihkupectví Hledající.cz nebo Udzoudyho.cz.
Na dobírku nezasíláme!
Pro knihkupce - neváhejte mě kontaktovat pro cenovou nabídku, případně se obraťte na distributora - společnost Kosmas.
 
 

křest knihy
 
 
Vít Kuntoš
 
Patří mezi přední české astrology s mnohaletou praxí. Kromě astrologie se věnuje i výkladu tarotových karet a alternativním léčebným postupům. Vede astrologické a jiné ezoterické kurzy, kterými prošly již stovky studentů. Publikuje v médiích. Je autorem knihy Snadné kroky ke zdraví vydané elektronicky, kterou naleznete na webových stránkách autora. 
 
 
Info o knize
Vít Kuntoš: Astrologie pro samouky
Formát A5, 192 stran, doporučená maloobchodní cena je 380,-Kč.
Vydal Astrologický institut v roce 2014
ISBN 978-80-260-7098-6