Astrologie a horoskopy

 

Ezoterika je disciplína nesmírně košatá a astrologie byla, je a bude jeden z jejích nosných pilířů. Možná by se i dalo říct, že to je pilíř nejdůležitější. Nebudu přehánět, když budu tvrdit, že neznám jiný způsob poznání lidí a pochopení situací, který by byl tak přesný a výstižný jako je astrologie. Na nebeské báni, respektive v našich horoskopech, je uložená informace týkající se našich úkolů zde na Zemi. Znalost svého horoskopu přináší větší pochopení a porozumění do našich životů. Lépe se orientujeme v sobě i v lidech kolem nás. Víme, proč a jak kdo reaguje. Vnímáme souvislosti a jsme připraveni na to, co nám budoucnost přinese.

Zkrátka, astrologie nabízí mapu našeho života a díky ní máme šanci žít úspěšnější a uvědomělejší život.

 

Objednáním služby souhlasíte se Všeobecnými podmínkami.

Horoskop osobní, partnerský, prognostický a další

 

 • OSOBNÍ HOROSKOP -  ukazuje naše základní dispozice, charakterové vybavení, jak se projevujeme a komunikujeme s ostatními. V horoskopu jsou ukryta základní témata našeho života jako jsou vztahy, rodina, práce, děti, zdravotní stránka, apod. Zjistíte nejen své silné a slabé stránky, ale i doporučení pro vylepšení jednotlivých životních oblastí. Tento horoskop je platný po celý život.
  Je zapotřebí znát datum, čas a místo narození.

  -> Přes internet - nahrávka mp3: 1.000 Kč (platba v € možná)
   
 • OSOBNÍ HOROSKOP SE ZÁKLADNÍ PROGNÓZOU NA 1 ROK - náhled na osobní horoskop dle předchozího bodu rozšířený o astrologický výhled na rok dopředu. Budeme probírat zejména ty nejdůležitější konstelace, které další rok přinese. Budete tak připravení na ty nejzásadnější astrologické trendy, kterým budete čelit a budete tak mít doporučení pro příští měsíce.
  Je zapotřebí znát datum, čas a místo narození.

  -> Přes internet - nahrávka mp3: 1.200 Kč (platba v € možná)
   
 • ESENCE HOROSKOPU - to nejdůležitější, co obsahuje osobní horoskop! Dva odstavce textu, jeden zaměřený na silné stránky, druhý na ty problematické. Skutečné umění není povídat o horoskopu hodiny či popsat desítky stran textu. Ale vystihnout podstatu horoskopu pomocí pár trefných slov. Text Esence horoskopu zasílám ve vysoké tiskové kvalitě a je to ideální dárek! Podívejte se na ukázku, jak Esence horoskopu vypadá - viz obrázek.
  Je vhodné znát datum, čas a místo narození. Nicméně službu je možné zpracovat i bez znalosti času narození.

  -> Přes internet - text v pdf: 333 Kč
   
 • JEDNA OTÁZKA - využijte možností horární astrologie, která nabízí jasné a konkrétní odpovědi na vaše otázky. Nejlépe zodpovídá dotazy v duchu ano/ne (př. Miluje mě? Získám tuto novou práci? Budu mít dostatek peněz?). Tato služba funguje jednoduše, rychle a levně přes následující web:

  -> Služba funguje přes speciální stránky www.horarium.cz 
   
 • JEDNA TÉMA - chcete zanalyzovat důkladně přes tarot a astrologii jedno téma? Pokud vás zajímá jedna konrkétní oblast v životě, využijte tuto možnost. Zeptejte se na vhodné povolání, otázku vztahů atd.

  -> Přes internet - zpracování emailem - cena 500 Kč / 1 dotaz (platba v € možná)
   
 • PARTRNERSKÝ HOROSKOP - porovnání jakýchkoliv dvou osob (manžel - manželka, dítě - rodič, zaměstnanec - nadřízený,..) V horoskop nezjistíme, zda-li se dva lidé budou milovat či nenávidět, jestli vztah bude přátelský či milenecký nebo jak dlouho spolu setrvají ve vztahu. Z horoskopu ovšem umíme vyčíst, v jakých oblastech si lidé rozumí, kde se společné cesty schází a kde se naopak rozchází a bude docházet ke třenicím.
  Je zapotřebí znát datum, čas a místo narození alespoň jednoho z partnerů, u druhého postačí datum narození.

  -> Přes internet - nahrávka mp3: 1.500 Kč (platba v € možná)
   
 • PROGNÓZA ASTROLOGICKO-TAROTOVÁ NA 1 ROK - předpověď měsíc po měsíci na rok dopředu, přičemž kombinuje astrologickou prognózu s tarotovou prognózou. Obě esoterické metody se navzájem doplňují a umožňují vytvořit celistvý obraz příštího roku. Jedná se o nejkomplexnější nahlédnutí do budoucnosti, které nabízím.
  Je zapotřebí znát datum, čas a místo narození.

  -> Přes internet - nahrávka mp3: 900 Kč (platba v € možná)
   
 • DĚTSKÝ HOROSKOP - potenciál našich dětí, jak se k nim chovat a jakým směrem je v životě vést. Poznejte s dostatečným předstihem, jaká osobnost z Vašich potomků vyroste. Pomůže Vám to najít si k nim co nejkratší cestu.
  Je zapotřebí znát datum, čas a místo narození.

  -> Přes internet - nahrávka mp3: 800 Kč (platba v € možná)
   
 • KALENDÁŘ POČETÍ NA 2 ROKY - nedaří se vám otěhotnět? Bojíte se potíží v těhotenství či v průběhu porodu? Poté je pro Vás určena metoda plodných dnů. Odjakživa je lidem známo, že ženská plodnost úzce souvisí s Lunou a právě na fázi Luny je metoda založená. Nejen že zvyšuje šanci početí, ale i klidný průběh těhotenství a porodu. U každého termínu se dozvíte pravděpodobné pohlaví dítěte. Metoda je založená na principu celosvětově užívané metody Dr. Jonáše a dále ji obohacuji o další astrologické zákonitosti, které zajišťují její efektivitu. Výsledkem je sice několik málo termínů do roka, ale jsou to termíny, které vylučují komplikace. Kalendář početí je velice oblíbený, již jsem pomohl mnoha ženám ke zdravému děťátku a je to možná to nejkrásnější na celé mé práci.
  Nabízíme i pomoc s výběrem vhodného jména Vašeho dítěte!
  Je zapotřebí znát datum, čas a místo narození ženy.

  -> Výpočet termínů zasílám písemnou formou: 1.000 Kč (platba v € možná)
   
 • VOLBA OKAMŽIKU - výpočet vhodného termínu pro různé důležité momenty - termín svatby, založení firmy, přestěhování se, apod. Vše, co je pro Vás důležité, by mělo být započato v moment, kdy jsou tomu energie Vesmíru nejvíce nakloněné. Vhodně zvolený okamžik začátku činnosti příznivě ovlivňuje celý průběh a vývoj dané událosit.
  Je zapotřebí znát datum, čas a místo narození.

  -> Výpočet termínu zasílám písemnou formou, cena individuální dle rozsahu zadání - od 500 Kč.
   
 • RELOKACE - hledání ideálního místa k životu. Pokud se chcete přestěhovat ať už za studii či za prací, je vhodné podívat se, co Vám nové bydliště přinese. Je možné vybrat nejvhodnější z daných variant a nebo vybrat nejvhodnější místo na Zemi obecně.

  -> Výpočet termínu zasílám písemnou formou, cena individuální dle rozsahu zadání - od 500 Kč.
   

 

Další informace

Pro výpočet horoskopu je třeba znát datum, čas (+/- 15 min.) a místo narození. Bez těchto kompletních údajů nelze horoskop zpracovat a získat přesné a přínosné informace. Přestože najdete astrology, kteří vykládají horoskop i bez těchto údajů, nepovažuji to za profesionální. Pokud tedy čas narození neznáte, doporučuji zastavit se nejprve ve Vaší porodnici či na matrice, kde je čas archivovaný a za drobný poplatek Vám ho vyhledají.

U horoskopů na dálku na dobírku nezasílám. Horoskop je zapotřebí uhradit převodem, přičemž výklad zasílám emailem do 14ti pracovních dnů od přijetí platby na účet. V případě požadavku na expresní vypracování je účtován příplatek ve výši 30%. 

 

 

* * * Vhodné i jako dárek!!! * * *

 

>> OBJEDNAT

Objednáním služby souhlasíte se Všeobecnými podmínkami.

 

 Podívejte si i na další služby, které nabízím:

 

  

Tarot a další  >>

Léčitelství  >>

Osobní konzultace  >>