Léčitelství

Lidskou bytost vnímám holistickým způsobem, kde jsou všechny úrovně bytí mezi sebou propojené a souvisí spolu. Jako astrolog vím, že jsme každý zcela jedineční a máme zcela odlišné dispozice k času strávanému zde na Zemi. Stejně tak máme všichni i jiné cesty vedoucí ke stejnému cíly. I proto existuje mnoho alternativních léčebných metod, které mohou pomoci. Mezi metody, které při léčení využívám, patří práce s kyvadlem, energií, regresní terapie, homeopatie. Toto jsou další léčebné metody, v jejichž výsledky mám důvěru a mohou být účinným pomocníkem při navrácení Vašeho zdraví.

 

Odbornou pomoc je vhodné vyhledat tedy, když si nejsme schopní pomoci sami. Pro všechny, kdo chtějí vzít zodpovědnost za zdraví do svých rukou, je určena ekniha Snadné kroky ke zdraví. Pomožte si sami, ekniha přináší ověřené jednoduché a efektivní doporučení, které navrátí Vaše zdraví. Více informací a koupě:

www.snadnokezdravi.cz

Pro řešení zdravotního stavu dále doporučuji zvolit osobní schůzky - spirituálně terapeutické konzultace.

 

Vyberte si, co Vás přesně zajímá

 • VÝBĚR VHODNÝCH POTRAVIN A NÁPOJŮ - nabízím Vám výběr vhodných potravin a nápojů přímo pro Váš organismus. Díky tomu se dokážete lépe a vyváženěji stravovat. Pokud se správně stravujete, pak jsou energie v organismuv harmonii a snižuje se riziko nemocí. Výsledkem služby je tabulka s přehledem výrazně nevhodných a naopak velmi vhodných potravin a nápojů.
  Ke zpracování služby potřebujeme Vaší fotografii nebo datum,místo a přesný čas narození.

  -> Písemné zpracování a zaslání emailem 800,- Kč (platba v € možná)
  -> Přeměření a zaslání emailem 2 vybraných konkrétních potravin 500 Kč

   
 • HOMEOPATICKÁ KONZULTACE - Homeopatie má odlišný přístup k pacientovi oproti běžné medicíně. Vzhledem k celostnímu přístupu nás zajímá nejen Vaše onemocnění samotné, ale celý Váš život. Proto je základem homeopatické léčby konzultace, tzv. interview, kde je zapotřebí poskytnout otevřené informace o Vašem životě. Přestože přijdete k homeopatovi kvůli bolavému loktu, bude se Vás ptát na otázky, které zdánlivě s loktem nesouvisí. Homeopatie zkoumá souvislosti na všech úrovních a na základě toho určuje vhodný lék.
  Nemoci, na které je homeopatie vhodná:
        - akutní potíže (chřipka, kašel, angína, různé záněty a bolesti...)
        - chronické potíže (pohybový aparát, alergie, ekzémy, migrény, gynekologické potíže, neplodnost, závislosti....)

        - psychické a mentální potíže (strachy, obavy, tréma...)

  Konzultace je možná osobně v Praze. Pro všechny mimopražské je vhodnou alternativou konzultace přes skype. Je zapotřebí vlastnit nejenom připojení k internetu, ale mít i funkční kameru, protože vizuální kontakt je při konzultaci velmi důležitý. Případně je nutné zaslat svojí aktuální fotografii.

   
  -> Vstupní konzultace - délka 1 - 2 hodiny - cena 1200,- Kč
  -> Kontrolní konzultace - délka dle potřeby - cena 800,- Kč 
   (platba v € možná)
 
 

>> OBJEDNAT

Objednáním služby souhlasíte se Všeobecnými podmínkami.

 

 

 Podívejte se i na další služby, které nabízím:

 

  

Astrologie a horoskopy  >>

Tarot a další  >>

Osobní konzultace  >>