Výklad tarotových karet

Ke kartám jsem si našel cestu velice rychle a již od prvního seznámení ve 12ti letech se staly mým věrným průvodcem. Nejvíce pracuji s Rider Waite tarotem (kterého si vážím kvůli jeho přímočaré symbolice) či s Crowleyho tarotem (kterého si vážím kvůli pro změnu mnohovrstevně zakomponovaným významům). Tarotové karty vnímám jako moudrého rádce, který nám pomáhá nejenom porozumět tomu, co se děje, ale především umí ukázat vhodnou cestu - a v tomto duchu s ním pracuji. Jsou vhodným doplňkem standardních konzultací, ale stejně tak je možné pracovat pouze s kartami.

Objednáním služby souhlasíte se Všeobecnými podmínkami.

Výklad karet, prognóza, karma

 • JEDNA OTÁZKA - trápí Vás nějaká otázka a chcete na ní znát odpověď, aniž byste chodili k astrologovi či volali na předražené telefonní věštce? Pomocí spojení astrologie a tarotu Vám nabízím zpracování jednoho tématu, které Vás zajímá. Čím přesnější dotaz budete formulovat, tím přesnější bude i odpověď. Uveďte své jméno, datum a nejlépe i čas a místo narození - stejně tak u příp. dalších osob, na které se ptáte.
  Upozorňuji, že neodpovídám na otázky zdraví, výher, otázky směřující k odpovědi ano/ne apod. Zkoumáme trendy a okolnosti, které Vám pomohou vnímat souvislosti. Nesdělíme vám tedy, zda se např. vdáte, ale jak jsou tomu energie nakloněny, nebo co k tomu může vést a co to může podmiňovat. Nic není neměnné, náš osud není přesně nalinkován, ale ovlivňujeme ho vlastními činy.

  -> Přes internet - zpracování emailem - cena 500 Kč / 1 dotaz (platba v € možná)
   
 • PROGNÓZA ASTROLOGICKO-TAROTOVÁ NA 1 ROK - předpověď měsíc po měsíci na rok dopředu, přičemž kombinuje astrologickou prognózu s tarotovou prognózou. Obě esoterické metody se navzájem doplňují a umožňují vytvořit celistvý obraz příštího roku. Jedná se o nejkomplexnější nahlédnutí do budoucnosti, které nabízím.
  Je zapotřebí znát datum, čas a místo narození.

  -> Přes internet - nahrávka mp3: 900 Kč (platba v € možná)
   
 • KARMICKÝ TAROT - vyhodnocení karmických lekcí, kterými procházíte v této inkarnaci. Umožňuje porozumění, proč zde jste a co jsou témata, která byste měli v tomto životě zpracovávat.

  -> Přes internet - písemné zpracování emailem - cena je 800 Kč (platba v € možná)
   
 • VÝBĚR KŘESTNÍHO JMÉNA - pomoc s výběrem křestního jména svého potomka. Vhodné tehdy, pokud váháte a nemůžete se rozhodnout, jaké jméno bude s Vaším dítětem nejvíce ladit a podpoří vhodné stránky jeho naturelu. 

  -> Přes internet - písemně emailem - cena 500 Kč (platba v € možná)


   

 

>> OBJEDNAT

Objednáním služby souhlasíte se Všeobecnými podmínkami.

 

 

Podívejte se i na další služby, které nabízím:

 

Astrologie a horoskopy  >>

Léčitelství  >>

Osobní konzultace  >>