Astrologie a vztahy I.

24.02.2011 13:44

Každý jsme jedinečný a jinak reagujeme. Pokud je partner odlišného zaměření, než my, je často těžké pochopit, co se v něm odehrává. A to je jedním z nejčastějších důvodů, proč se na mě lidé obracejí. Skrze horoskopy jim ukazuji, jak jejich protějšek funguje. V čem si rozumí a naopak, kde naráží na odlišné založení. Astrologie je klíčový nástroj poznání lidí kolem nás. Milí čtenáři, pokud jste u astrologa nikdy nebyli, přináším vám malou ochutnávku.

 

 

Partner Beran

 

Aby vám fungoval vztah s Beranem, budete potřebovat dostatečné zásoby energie. Vztah s Beranem je o dynamice a dobrodružství, Berani potřebují vždy dostatek zajímavých podnětů. Pokud jim tedy věnujete svojí pozornost a budete stačit jejich zběsilému tempu, odvděčí se vám svojí vášnivou stránkou. Nečekejte, že ve vztahu s Beranem budete trávit dny zavření doma u televize. Berani vyžadují aktivitu, budete neustále něco podnikat. S Beranem se jinak není radno pouštět do křížku, neboť umí až příliš horlivě obhajovat svoje postoje. Skrze svojí impulzivitu si může způsobit kdejaké potíže. Beran tedy potřebuje po svém boku tolerantního a aktivního partnera.

 

Partner Býk

 

Pokud jste se dala dohromady s Býkem, můžete počítat s tím, že máte vedle sebe kliďase, o kterého se můžete opřít. Typický Býk se skutečně nenechá jen tak rozhodit a ve vztahu nemá rád zásadní zvraty. Naopak si dokáže užívat stereotypy a umí si vychutnat život v zajetých kolejích. Do vztahu se nemusí vrhnout úplně rychle – přeci jen vztah je změna a na ty si zvyká pomalu. O co více je u Býků typický pomalejší rozjezd vztahu, o to déle rádi setrvají s partnerem na jednom místě. Obzvláště mají rádi, když s partnerem sdílí lásku k dobrému jídlu či pití. Býci nejsou příliš přizpůsobiví, proto nečekejte, že je převychováte k obrazu svému. Umí být totiž i pěkně tvrdohlaví.

 

Partner Blíženec

 

Máte-li za partnera Blížence a milujete ticho, pořiďte si špunty do uší. Typický Blíženec je totiž nesmírně povídavý partner, který vám bude vyprávět vše, co se za celý den odehrálo. Nezáleží na tom, že si myslíte, že řeší zbytečnosti, které ani za to slovo nestačí. Počítejte ovšem s tím, že komunikace je pro blíženeckého partnera nesmírně důležitá a velice by se trápil, kdyby vám nefungovala. Blíženci jsou přizpůsobiví a milují změny. Ve vztahu by neměla panovat nuda. Zvídavého blíženeckého ducha potěší, když budete hodně cestovat a podnikat společenské aktivity. Nechte také partnerovi dostatek prostoru, není nutné podílet se na veškerém jeho společenském vyžití. Nečekejte také, že bude na rande chodit včas a taktéž se připravte na to, že nebude úplně spolehlivý. To, že zvládá věnovat se několika věcem najednou ještě neznamená, že svým povinnostem umí dostát.