Astrologie a vztahy II.

24.04.2011 13:59

Astrologie je mocný nástroj a umožňuje nám ledacos v našich vztazích pochopit a vyjasnit. Je ovšem potřeba rozumět nejprve tomu, jak konkrétně může být astrologie nápomocná. Z hvězd nelze vyčíst, zda-li vás někdo miluje či milovat bude. Přeci jenom jsme svobodné lidské bytosti, které se mohou svobodně rozhodovat. Jak praví staré latinské přísloví, hvězdy naznačují, ale nenutí. Hvězdy umožňují poznání protějšku a zjištění vzájemné kompatibility. Šikovný astrolog umí určit, v čem si s partnerem rozumíte a kde naopak dochází ke třenicím. Můžete tak získat zajímavou analýzu, která vám pomůže vztah osvětlit a pochopit, což může často pomoci.

 

 

Partner Rak

 

Pokud jste domácí typ, budete se s Rakem cítit výborně. Raci totiž milují rodinu, která je pro ně svatá. Typický Rak se ve vztahu brzy vrhá do společného bydlení a udělá vše, co svém protějšku na očích uvidí. Umí se skvěle starat o svoje blízké, které jsou pro ně na žebříčku priorit úplně nejvýše. Jsou to lidé citliví a vnímaví, spousta věcí se je může dotknout více, než dají na první pohled najevo. Ovšem taktéž mohou trpět na náhlé výkyvy nálad a v některých momentech mohou reagovat přecitlivěle. Mají rádi pocit jistoty a bezpečí, v průběhu života udělají vše, aby ochránili nejen sebe samotné, ale především ty, které milují.

 

Partner Lev

 

Lev je král zvířat a královský původ v sobě často pociťují i lidé narození v tomto znamení. Projevuje se to na nich sebejistým a oslňujícím vystupováním, což je mnohdy oslňující. Dokáže svému protějšku věnovat maximální pozornost a rád používá velká gesta. Zkrátka umí milovat naplno a nebrání se dát to najevo. Za to, že si svého partnera hýčká, vyžaduje ovšem určitou míru obdivu. Proto ho velice potěší, když ho pochválíte – ale všeho moc škodí, Lev se může stát snadno ješitným. Lvi milují děti, mají k ním velice blízko. Jsou ovšem autoritativními rodiči a stejně tak i ve vztahu jsou vůdčími typy.

 

Partner Panna

 

S Pannou budete mít velkou jistotu, že budete mít doma vždy uklizeno. Panny totiž mají vyvinutý smysl pro pořádek a nemají rády chaos. Proto se nedivte, když se ozvou, pokud narušíte jejich systém. Vyhovuje jim taktéž, když mají jasno i ve vztahu. Na svého partnera často kladou vysoké nároky. Samy ovšem mají co nabídnout – pečují dobře o svůj zevnějšek a myslí i na ty nejmenší maličkosti, jsou zodpovědné i pracovité. Detaily jsou pro ně v životě důležité. Lidé narození v Panně vše analyzují ve své hlavě a i se tím řídí. Jsou pragmatičtí a vnímají svět realisticky. Je škoda, že si obvykle příliš nevěří a zbytečně se podceňují.