Osobní či skype konzultace

 
Osobní konzultace je možná pouze v Praze. Konzultace se konají po předchozí emailové domluvě kousek na Praze 5, cca 10 min. od metra Anděl. Termíny jsou vždy k dispozici s předstihem 1 - 2 měsíce a konají se ve všední dny mezi 11. - 17. hodinou.
 
Pokud nemůžete či se Vám nechce dojet ke mně, můžete si domluvit za stejných podmínek konzultaci po Skype. 
 
Nabízí se buď Astrologická konzultace či Spirituálně terapeutická konzultace
 

1. Astrologická konzultace

Běžná osobní konzultace obvykle nepřesahuje délku 60ti minut a umožňuje zodpovědět několik témat (např. povídání o osobním horoskopu, základní prognóza a náhled na horoskop další osoby). V případě většího množství dotazů je v základní ceně k dispozici celkový prostor v délce až 1,5 hodiny, případně lze po domluvě konzultaci prodloužit. Při obou typech konzultací mnohdy využívám tarotové karty.
Vhodné též jako vstupní konzultace pro další práci.
 
Základní konzultace v délce až 1,5 hodiny 
- osobně: 1.600 Kč
- skype:  1.300 Kč
 
Co v rámci vstupní konzultace získáte?
 • zeptáte se, na co potřebujete
 • obvykle je možné během konzultace probrat všechna témata, které Vás zajímají
 • ze setkání získáte mp3 nahrávku /u Skype video) se záznamem setkání
 • dostanete i písemné materiály k Vašemu horoskopu
 • jako bonus získáte zcela zdarma eknihu Snadné kroky ke zdraví v běžné ceně 270 Kč
 • při osobní konzultaci je součástí občerstvení (káva, čaj) a možnost energetického očištění
 

2. Spirituálně poradenská konzultace

 
Této možnosti využijte tehdy, pokud máte chuť na sobě pracovat a proměnit disharmonické oblasti svého života. Budeme si hodně povídat a rozkrývat jednotlivé vrstvy, které nás dostanou až k podstatě problémů. Budeme využívat na míru upravené spirituální techniky, které Vám pomohou transformovat svůj život a posunout se dále. Konzultace nepřináší zázraky na počkání, je vhodná tehdy, pokud jste otevření dlouhodobější práci sama na sobě a hlubší poznání sama sebe. První setkání probíhá formou Astrologické konzultace.
 
Setkání trvá 60 min: 1.000 Kč
 
Kdy je tento typ konzultace vhodný?
 • cítíme, že se potřebujeme posunout vpřed
 • máme pocit, že nám chybí vedení
 • prožíváme spirituální krizi
 • máme pocit, že se točíme v kruzích
 • vrací se nám stále podobné zkoušky a situace
 • trápí nás potíže zdravotní či psychické
 • potřebujeme popostrčit k tomu, abychom podnikli změny
 

Je lepší osobní konzultace či výklad přes internet?

 
Někteří se mohou domnívat, že je osobní konzultace lepší, než výklad zaslaný přes internet. Není tomu však vždy, osobní konzultace je vhodná ve specifických situacích. Pokud vás zajímá, co máte napsáno ve svém horoskopu, poodhalit budoucnost či řešit váš vztah, zpracování na dálku může velice dobře posloužit. Získáte výklad jako mluvenou nahrávku mp3, ke které se můžete kdykoliv vracet. Zpracování výkladu je rychlé (do 2 týdnů) a dostupné odkudkoliv.
 
Při výkladu přes internet je taktéž důležité, že veškeré informace pochází ryze z horoskopu či dalších esoterických metod. Nejsem ovlivněn subjektivním hodnocením klienta, informační proud je naprosto čistý a taktéž klient ví, že informace nezískávám tzv. chladným čtením, které využívají pochybní věštci. Chladné čtení je souhrn technik, jejichž příkladem jsou vhodně pokládané otázky, analýza mluveného projevu, čtení řeči těla či posuzování vzhledu klienta, které mají vzbudit u klienta dojem, že o něm věštec ví více, než je ve skutečnosti pravda.
 
Výklad přes internet je tedy pohodlnější a efektivnější, tento způsob práce se mi v běžných situacích nejvíce osvědčil. Osobní setkání jsou poté vhodná zejména tehdy, pokud chcete rozkrýt hlubší vrstvy svého života a začít na nich pracovat.
 
 
 
 

ZPĚT