Reference

Podívejte se na zpětnou vazbu od klientů a studentů kurzů. Dále se dozvíte, kde pravidelně publikuji a Vy se tak můžete pravidelně setkávat s výstupy mojí práce.

Pošlete mi svojí zpětnou vazbu! Napište mi na hvezdopravec@gmail.com

Další reference od klientů najdete na mé Facebookové stránce, kde můžete i Vy přidat hodnocení - www.facebook.com/pg/astrologickaporadna/reviews

 

Od klientů

Je vždycky velice milé, když se mi dostane zpětné vazby od klientů. A vždy mám radost z klientů, kteří se ke mně vrací. Jakákoliv takováto zpětná vazba je pro mě nesmírně důležitá a dává mojí práci smysl.

"Nečekala jsem, že je astrologie vůbec funkční. Šla jsem ze zvědavosti a šoklo mě,jak až moc ryche a přesně jste o mě řekl věci, které jsem sama o sobě zjišťovala celý život. Kdybych přišla dřív, mohla jsem si ušetřit nejedno trápení!!" (Pavla M., 51 let)

"Mluvil jste o tom, že bych si měl v současné době finančně přilepšit. Příliš se mi to nezdálo, protože jsem netušil, odkud by se peníze mohly vzít. A dneska mi nadřízený oznámil finanční prémie. V ten moment mě zamrazilo." (Radek B., 49 let)

"Setkání s Vámi pro mě bylo obohacující, cítím se dobitá a našla jsem další chuť bojovat se životem. Děkuji moc." (Marie D., 32 let)

"Zdravím Vás,  hvězdopravče, jen jsem chtěla napsat, že to bylo takové kouzelné odpoledne, pocit z něj mi vydržel i při mém chaosu až do noci. Dnes je to půl na půl, ale i tak, vzpomínka  ještě hřeje. Zítra půjdu ke koním, tak jim to všechno povyprávím." (Helena P., 39 let)

"Vítku, zaslaná energie je parádní! Cítím se jako znovuzrozená. A co víc, zdá se mi, že teď chápu některé věci z jiného úhlu a vím lépe, co dělat. Jste můj anděl strážný!" (Markéta S., 61 let)

"Dobrý den, děkuji za nahrávku myslím, že mi odpověděla na vše co potřebuji našel jsem tam tři momenty, které mě pomohly odkrýt pro mně doposud trochu nevysvětlitelné záležitosti ještě si to párkrát poslechu a případné otázky vám pošlu." (Odřich K., 39 let)

>>> Podívejte se na UKÁZKU výkladu horoskopu. <<<

 

Od studentů kurzů:

"Vaše kurzy mě hodně pomohli. Změnil jsem se, přijímám život s větší pokorou, nechávám ho více plynout. Všimli si toho již i lidé okolo a moje maminka. Děkuji. Boris"

"Velmi ráda Vás poslouchám, máte moc pěkně připravené všechny kurzy :-) Děkuji za další krásné téma na kurz. Vaše "studentka" Míla"Spolupráce s médii

Především bych Vás rád pozval na webový portál www.zahady-zdravi.cz, kde pravidelně publikuji. Další weby, na kterých se podílím je www.okultweb.cz a www.astroweb.cz.

 

Nárazově spolupracuji s rádii či TV. Záznam z esoterického pořadu Mezi nebem a zemí, kde jsme v rádiu hovořili o tématice roku 2012, si můžete poslechnout ZDE.

 

Mezi další média, kde na mě můžete narazit, patří jediný český esoterický týdeník Spirit, AHA, časopis TV mini, agentura ČTK, Meduňka, servery www.magazinzeny.czwww.atlas.cz, www.centrum.czwww.ceskenoviny.cz, www.vasedeti.cz, www.chytrazena.cz.